Her vinder du altid

EkstraPoint er bonusprogrammet for dig, der elsker spilleautomater, bingo og casinospil. Måske vinder du, måske taber du. Det spiller ingen rolle, for her hos EkstraPoint vinder du altid - og det er gratis at være med.

Det er ganske simpelt: Hver gang du spiller hos en af vores partnerne, optjener du EkstraPoint, som du kan bruge i vores bonusshop.

Jo mere du spiller, jo flere EkstraPoint får du.

Niveauer

Jo flere EkstraPoint du samler, jo højere niveau er du på. Jo højere niveau, jo større præmier får du.

Du kan se alle niveauerne i tabellen herunder.

Niveauer

NiveauEkstraPointNiveau-bonusNiveau Skattekiste
VIP I050
VIP II1.00050
VIP III2.000100
Bronze I4.000200500
Bronze II8.000200
Bronze III12.000400
Silver I20.0001.0002.000
Silver II40.0001.000
Silver III60.0002.000
Gold I100.0005.0005.000
Gold II200.0005.000
Gold III300.00010.000
Platinum I500.00025.00010.000
Platinum II1.000.00025.000
Platinum III1.500.00050.000
Diamond I2.500.000125.000100.000
Diamond II5.000.000125.000
Diamond III7.500.000250.000
Black Diamond I12.500.000625.000500.000
Black Diamond II25.000.000625.000
Black Diamond III37.500.0001.250.000
Black Card I62.500.0003.125.0005.000.000
Black Card II125.000.0003.125.000
Black Card III187.500.0006.250.000
Casino God312.500.00010.000.000
NivåEkstra
Point
Nivå bonusNivå Treasure Chest
VIP I050
VIP II1k50
VIP III2k100
Bronse I4k200500
Bronse II8k200
Bronse III12k400
Sølv I20k1k2.000
Sølv II40k1k
Sølv III60k2k
Gull I100k5k5k
Gull II200k5k
Gull III300k10k
Platina I500k25k10k
Platina II1.000k25k
Platina III1.500k50k
Diamant I2.500k125k100k
Diamant II5.000k125k
Diamant III7.500k250k
Svart Diamant I12.500k625k500k
Svart Diamant II25.000k625k
Svart Diamant III37.500k1.250k
Svart Kort I62.500k3.125k5.000k
Svart Kort II125.000k3.125k
Svart Kort III187.500k6.250k
Kasino Gud312.500k10.000k
header-image
Ugens placering Konkurrencen slutter om:
Rank
Nickname
Point
1
martinbond
0
1
sommer71
0
1
camilla marie d
0
1
jytte g
0
1
bjarne bakkely l
0